News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

ZDENĚK IZER - Na plný coole!

text_event_description

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila další skvělé představení. A to představení plné smíchu a legrace. Pobavit Vás přijede nejoblíbenější stand up komik současnosti, pan ZDENĚK IZER se svou zábavnou talkshow „Na plný coole“. Celé to vypukne ve středu 19.2.2020 od 19:00 hod. v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole“ je  pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.

Pokud se chcete skvěle pobavit, pak je tato talkshow pro vás jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte ve středu 19.2.2020 od 19:00 hod. do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně ! 


cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 19.02.2020
  • text_event_time: 19:00

text_event_organizer


  • Vyprodáno

    - thanks metalheads!


    text_event_poster