News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

GWAR

text_event_description

POZOR! Speciálně pro fanoušky stránek Masters of Rock Cafe přinášíme super akci! Jen přes tento speciální link https://goout.net/cs/listky/gwar+support-voivod+childrain/nasf/     získáte vstupenky na tuto akci 1 + 1 zdarma! 

Tahle americká thrash-metalová partička, která vznikla roku 1985 ve Virginii, je naprostým zjevem mezi vším pozemským. O tom se můžete přesvědčit 10. prosince ve zlínském Masters of Rock Café, kam dorazí v rámci Use Your Collusion Tour.


GWAR kombinuje přehnané hororové kostýmy – latexové masky s textovou a pódiovou kontroverzí. Svou bizarní živou show šokuje odvážlivce (své fanoušky), kteří se odváží zavítat na jejich koncert. Neúprosně k nim patří úchvatná grafika, kterou jsou nadupané videoklipy, neotřelé nápady, nadsázku a vtip.


V roce 2014 GWAR postihla tragédie a přišel o svého zpěváka a zakladatele Davea Brockieho alias „Odera Urunga“. Kapelu to ale nepoložilo, a naopak jí to nastartovalo novou svěží silou! GWAR nemůže nic zničit! V roce 2017 vydávají svou doposud 14. desku „The Blood Of Gods“. Deska má být posvátným textem, který mapuje vzporu lidstva proti jeho stvořiteli a velkou bitvu mezi GWAR a silami úzkoprsosti a všeho, co je špatně na tomhle světě. Kapela ve svých textech upozorňuje na hříchy a chyby lidí, od politiky, znečištění planety a organizovaného náboženství po fast food a velkozemědělství. Lidem se ukáže, kým vlastně jsou, parazitickou nemocí, která musí být zničena, než dokonale vyždímají Zemi.


Pokud máte rádi zdravě šokující zvrácenost, tenhle koncert nesmíte propásnout! Slibujeme, že na něj dlouho nezapomenete.


Jako support si přivezou VOIVOD a CHILDRAIN!

cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail    text_event_poster