News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

FLERET + PREMIER

text_event_description

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína! Populární hudebníci vyráží na každoroční turné a rozparádí a roztančí sál již v pátek 17. ledna 2020 od 20:00 hod. ve známém klubu Masters of Rock Café ve Zlíně!!
      Kapela sebou přiveze i legendární songy z mnoha alb, které se řadí mezi široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Masters of Rock Café. 
      Skupina Fleret se již přes tři desítky let úspěšně prosazuje se svým repertoárem na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí. Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející z regionálních a lidových kořenů. Lidovými kořeny se ovšem skupina neomezuje, mísí je dohromady s rockem - s muzikou, kterou odmala slýchali vedle lidovky naživo na tancovačkách. Muzikantská živočišnost a bezmála dětinská radost z muzicírování vytváří z folkrockové skupiny Fleret originální samorost na naší folkové i rockové scéně. 
Zcela zaslouženě jsou označováni za „dvorní kapelu Valašského království“. Za svou více než 30ti letou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“, „Kurnikšopatožtone“, „Večer křupavých srdíček“, „Umělci na šňůře“ a mnoho dalších.
Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým bude tentokrát skvělá zlínská kapela PREMIER. Premier je česká pop-rocková kapela ze Zlína, založená v roce 1992 a se spoustou skvělých hitů na svém kontě. Za zmínku určitě stojí Hrobař, Nejsi atd. 
Tak neváhejte a určitě přijďte dne 17. 1. 2020 do Masters of Rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečně vítáni!  Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši . 
Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592 a v sítích www.ticketportal.cz a www.ticketstream.cz

cafe_event_rule

19:00 doors open

20:00 - 21:00 PREMIER

21:30 - 23:30 FLERET

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 17.01.2020
  • text_event_time: 20:00

text_event_organizer


  • The event has already taken place.


    text_event_poster