News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

DOGA

text_event_description

Hard rockoví harcovníci DOGA zahájí svou dvaatřicátou koncertní sezónu našlapaným Best of Rock Ride tour 2020. Kapela vedená ikonickým frontmanem Izzim přiveze svou show plnou největších hitů historie i do Zlína do klubu Masters of Rock Café a to v sobotu 4.4.2020! Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery a aktuální singlový hit „Zas ty a já“.

Kapela se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků napříč celou republikou a odehrála celkem 72 koncertů.  V listopadu si DOGA „nadělila“ zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky.  Album pokřtila čtveřice rockerů společně se zpěvačkou Tanjou. V březnu vyráží DOGA s náloží největších hitů na turné. „Chceme si to s fanoušky hlavně co nejvíc užít. Každý z koncertů bude jedna velká smršť našich největších pecek, které doplníme o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátíme i motorku, kterou jsme už kdysi na koncertech měli. Protože se ale naše nové best of jmenuje „Rock ride“ a vyjadřuje i jakousi symbiózu hudby a motorek, tak se zařazení „mašiny“ do scény nabízelo. A konečně máme i novou motorkářskou hymnu, takže se to teď všechno dokonale sešlo,“ doplňuje kapelník Izzi.


Turné doprovodí podtext „100% live“. DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock’n’Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači. 


DOGA patří mezi největší stálice domácí rockové scény. Kapela aktivně hraje od roku 1988, dosud vydala 10 řadových alb, jeden živák, dva výběry největších hitů a 4 DVD. Na svém kontě má DOGA desítky hitů, na kterých spolupracovala např. také s Jarkem Nohavicou, Fanánkem, Petrem Jandou nebo Alešem Brichtou. V roce 2016 se kapela účastnila natáčení celovečerního filmu Muzzikanti. Lídr, zpěvák a kytarista Izzi ztvárnil také jednu z hlavních postav v dnes už kultovní hororové komedii režiséra Marka Dobeše Choking hazard.


V Masters of Rock Café ve Zlíně to tato kapela rozbalí ve velkém v sobotu 4.4.2020 od 20:00 a chybět nebude ani speciální host – DE BILL HEADS!

Předprodej vstupenek v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově,

tel.: 777 701 592 a v sítích ticketstream a ticketportal.


cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 04.04.2020
  • text_event_time: 20:00

text_event_organizer


  • cafe_event_price

  • 330.00 Kč       ( 286.96 Kč without VAT)


    text_event_poster