News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče, není Čech

text_event_description

Příznivci one-man-show a stand-upů pozor!

Dejte si do kalendářů nové datum 8.11. 2021 od 19:00. Právě v tento den totiž do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově zamíří skvělý komik LUKÁŠ PAVLÁSEK se svou one-man-show „Kdo nepláče, není Čech!“. 

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.

Sestavíme si konečně pořádnou nekompromisní punkovou kapelu, koukneme se na dokonalý televizní program a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co všechno nás štve, protože každej správnej Čech neni nikdy spokojenej – Kdo nepláče, není Čech!

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 08.11.2021
  • text_event_time: 19:00

text_event_organizer


event_rescheduled_title

  • event_new_info_v2


    text_event_poster