News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

Orden Ogan

text_event_description

Německá metalová formace ORDEN OGAN oznámila vydání nové desky přímo zabijácké turné, v rámci něhož zahrají na podzim také ve ZLÍNĚ!


Německá energická metalová kapela ORDEN OGAN vypustí na svět bombu! Bude to 28. srpna 2020 a bude to nové album „Final Days“!


Zpěvák a producent Sebastian „Seeb“ Levermann vysvětluje: „Final Days“ je temné koncepční sci-fi album a obsahuje všechny ochranné známky ORDEN OGAN, jako jsou například hutné, moderní riffy, epické sbory a melancholické orchestrální party. Na tomto záznamu najdete ty nejlepší skladby, které jsme kdy napsali. Deska „Gunmen“ pro nás byla velmi silýám a důležitým krokem, ale album „Final Days“ nás posouvá na další, vyšší úroveň“.


A když už mluvíme o vysoké úrovni, balíček turné „Final Days Tour 2020“ kapely ORDEN OGAN je přímo zabijácký a jeden jediný, exklusivní koncert se odehraje také u nás, v ČR! Bude to 27. 9. 2020 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!


Na tomto turné se k ORDEN OGAN připojuje legendární heavy-metalová kapela GRAVE DIGGER, která vydává ke svému 40 výročí novou desku a druhým speciálním hostem je německá legenda power metalu RAGE, která nedávno představila světu svoji vysoce hodnocenou novou desku „Wings of Rage“.ORDEN OGAN + GRAVE DIGGER + RAGE = fantastická sestava na společném turné!


Většina koncertů posledního turné kapely ORDEN OGAN s deskou „Gunmen“ byla ve většině destinací velmi rychle vyprodána! S deskou „Final Days“ chystají ORDEN OGAN zbrusu novou show! Bude to bomba! Pořiďte si svoje lístky na koncert včas! ORDEN OGAN, GRAVE DIGGER, RAGE - 27. 9. 2020 ZLÍN, Masters of Rock Café!

cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

 • text_event_date: 27.09.2020
 • text_event_time: 19:00

text_event_organizer


 • cafe_event_price

 • Vstupenka (cena platná do konce srpna)
  750,00 Kč with VAT       (652,17 Kč without VAT)
 • VIP vstupenka - balkon (cena platná do konce srpna)
  950,00 Kč with VAT       (826,09 Kč without VAT)


  text_event_poster