News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

Elvenking

text_event_description

POZOR! Turné Italů ELVENKING se z důvodů nemoci zpěváka odkládá! Pražský koncert má náhradní termín, Zlínský se bohužel ruší!
 
Plánované koncerty folk metalové kapely ELVENKING (4.4. PRAHA a 5.4. ZLÍN) se bohužel odkládají! Pražský koncert má již svůj náhradní termín, bude to 4. 12. 2020! Vstupenky na tento koncert zůstávají v platnosti! Pokud se vám nový termín nehodí, vstupenky můžete vrátit tam, kde jste si je zakoupili, a to do konce dubna! Náhradní termín pro ZLÍNSKÝ koncert se bohužel nepodařilo najít, a tak se RUŠÍ! Zakoupené vstupenky můžete vracet v místě, kde jste si je zakoupili, a to do konce měsíce dubna!

Zde prohlášení kapely ELVENKING: „Se smutným srdcem musíme oznámit odložení našeho nadcházejícího „Divination Tour“, k němuž mělo dojít v dubnu 2020. Jak někteří z vás možná vědí, Damna, náš zpěvák, musel podstoupit operaci, aby mohl dále bojovat svou dlouhodobou bitvu s Crohnovou nemocí. Měla to být docela běžná operace, ale jeho zdravotní stav byl nakonec horší a složitější, než se očekávalo. Všechno jde nyní už dobře, ale bohužel Damna bude potřebovat několik měsíců úplného klidu a odpočinku, aby se uzdravil. Je smutné, že musíme všechna naše show dočasně zrušit, ale již pracujeme na náhradních termínech!“ Pražský koncert tedy již svůj náhradní termín má - 4.12. 2020, PRAHA, Klub Nová Chmelnice! ZLÍN se ruší! Děkujeme za pochopení!

V případě nutnosti, volejte na tel: 777 701 591 nebo e-mail: mikeskova@pragokoncert.com
cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 05.04.2020
  • text_event_time: 20:00

text_event_organizer


  • text_calledoff_refund_ticket

    text_calledoff_refund_ticket_more


    text_event_poster