News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

FLERET, FRANC ALPA

text_event_description

Legendární FLERET zahrají po roce opět ve Zlíně!


Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína!


Kapela sebou přiveze i legendární songy z mnoha alb, které se řadí mezi široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Masters of Rock Café.


Skupina Fleret se již přes tři desítky let úspěšně prosazuje se svým repertoárem na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí. Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející z regionálních a lidových kořenů. Lidovými kořeny se ovšem skupina neomezuje, mísí je dohromady s rockem - s muzikou, kterou odmala slýchali vedle lidovky naživo na tancovačkách. Muzikantská živočišnost a bezmála dětinská radost z muzicírování vytváří z folkrockové skupiny Fleret originální samorost na naší folkové i rockové scéně.


Zcela zaslouženě jsou označováni za „dvorní kapelu Valašského království“. Za svou více než 30 letou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“, „Kurnikšopatožtone“, „Večer křupavých srdíček“, „Umělci na šňůře“ a mnoho dalších. 

Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým tentokrát bude Franz Alpa.


Nezapomenutelný zážitek si nenechte uniknout dne 19. 1. 2018 v Masters of rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečně vítáni! Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši.

cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 18.01.2019
  • text_event_time: 20:00

text_event_organizer


  • The event has already taken place.


    text_event_poster