News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

GOSPELOVÉ VÁNOCE-Nate Brown & One Voice (USA)

text_event_description

Opět se blíží čas Vánoc, tedy nejkrásnějších svátků v roce a s ním i tradiční GOSPELOVÉ VÁNOCE, které již od roku 2003 pořádá agentura Pragokoncert. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru, tentokrát s Nate Brown & One Voice (USA), kteří přijedou v rámci svého Europe Tour 2019! Těšit se můžete na čtvrtek 12.12.2019 v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC – hlavního města tohoto hudebního žánru a jeho hudební talent ho zařadil mezi nejrychleji se vyvíjející gospelové hvězdy a přinesl mu tak nespočet hudebních cen. 

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, sbormistr a na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendárního Grovera Washingtona Jr., vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, Mary Mary, VaShawn Mitchell , Tamel Mann či Richal Smallwood.

Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti spolu odjeli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky. 

Po úspěšném turné po Spojených státech se Nate Brown & One Voice vrací zpět do Evropy a v rámci tohoto turné udělají zastávku i ve Zlíně.

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2019 se konají ve čtvrtek 12.12.2019 od 19:00 v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně a jste na ně všichni srdečně zváni.

Ale pozor!  Koncert je na sezení bez číslování a s omezenou kapacitou, tak rozhodně neváhejte s nákupem vstupenek! 


cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 12.12.2019
  • text_event_time: 19:00

text_event_organizer    text_event_poster