News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

Waltari

text_event_description

Finští průkopníci moderního crossoveru, kapela WALTARI, vydává novou desku, kterou představí na podzim také v PRAZE a ve ZLÍNĚ!


WALTARI věří v hudební povstání, míchání žánrů a vytváření nové a osvěžující hudby. To vše můžete očekávat na novém albu kapely „Global Rock“, které spatří světlo světa už 20. března!
U nás velmi populární WALTARI ztělesnili během své víc než třicetileté kariéry čistou vášeň pro rockovou hudbu a punkovou etiku v kombinaci se vzpurným anarchistickým přístupem. Na kontě mají 14 alb a patří mezi nejvlivnější kapely, jak ve Finsku, tak v zahraničí. Kapela vždy zůstávala věrná sama sobě, aniž by sledovala komerční trendy nebo jakékoli omezení žánru. WALTARI jsou živým důkazem toho, že rocková kapela může být inspirována kdykoli a kdekoli.  „Global Rock“ představuje nový, rozmanitý pohled na moderní metal.
Zpěvák Kartsy Hatakka shrnuje filozofii WALTARI takto: „Rock je postoj, nehasnoucí touha zůstat v životě hravým, až do samého konce! Pořád mě baví nahodit make-up a stát se vyvržencem. Naším cílem je vytvářet muziku, která se vetře do myslí všech našich posluchačů.“
WALTARI považují Evropu za svoji vlast, a tak neustále aktivně cestují. Další turné už v plánu! Se svojí novinkou „Global Rock“ se WALTARI zastaví také hned 2x v ČR!


5. 11. PRAHA, Klub Nová Chmelnice
6. 11. ZLÍN, Masters Of Rock Café

Blázniví Finové jsou zpět, nechme promluvit jejich hudbu! 100% vás pobaví!cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

 • text_event_date: 06.11.2020
 • text_event_time: 20:00

text_event_organizer


 • cafe_event_price

 • Vstupenka (cena platná do konce srpna)
  650,00 Kč with VAT       (565,22 Kč without VAT)
 • VIP vstupenka - balkon (cena platná do konce srpna)
  850,00 Kč with VAT       (739,13 Kč without VAT)


  text_event_poster