News
cafe_text_kavarna
cafe_text_klub
cafe_text_pronajem
cafe_text_koncerty
cafe_text_partners
Contacts

ZDENĚK IZER – NA PLNÝ COOLE!

text_event_description

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila další skvělé představení. A to představení plné smíchu a legrace. Pobavit Vás přijede nejoblíbenější stand up komik současnosti, pan ZDENĚK IZER a to se svou zbrusu novou zábavnou talkshow „Na plný coole“. Celé to vypukne v úterý 16.10.2018 od 19:00 hod. v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.


Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole“ je nový pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.


Pokud se chcete skvěle pobavit, pak je tato talkshow pro vás jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte v úterý 16.10.2018 od 19:00 hod. do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně ! Ale pozor, vstupenky si raději zakupte včas - kapacita sálu je omezena!


cafe_event_rule

cafe_event_parking_full

Zvětšit mapu

Event detail

  • text_event_date: 16.10.2018
  • text_event_time: 19:00
  • Venue: Masters of Rock Café
  • text_event_organizer: Pragokoncert Bohemia, a.s.

  • The event has already taken place.


    text_event_poster