SERIOUS BLACKZačíná za: 00 dní 05 hod 09 min 16 sek

SERIOUS BLACK

23. Září 2017 - 20:00

Program Zaslat dotazTisknoutDo oblíbených
Dotaz na Rockovou kavárnu MorCaféSpamová kontrola formulářeOdeslatZrušit

Políčka označená symbolem (*) je nutné vyplnit. Vyplněná data budou odeslána na e-mailovou adresu správce, který na Váš zadaný dotaz odpoví nejpozději do 48 hodin.

Program

INVADER, HEADFIRE, MORAVIUS - TOUR 2017 INVADER

Speciální turné INVADER a HEADFIRE

INVADER je česko-slovenská heavy metalová kapela jejíž hudba vychází z odkazů těch nejlepších metalových legend jako Iron Maiden, Judas Priest, Manowar a další. Mají pro Vás přichystanou 2 hodinovou show doplněnou videoprojekcí.
Kapela HEADFIRE ze Znojma založená v roce 2013 je v naší zemi velice uznávaná mohli jste je vidět na Tv rebel jako vítěze rock paradě za rok 2016 a také na spostu velkých festivalů jak u nás tak i v zahraničí!Tato kapela , bývá označována jako "Motor Heavy Metalová". Uslyšíte český Motörhead a Manowar. Tato kapela Vám dodá do žil pořádný náboj metalu.
Další kapelou jako host vystoupí metalová havířovská power/speedmetalové kapela MORAVIUS
Dobří holubi se vracejí? Zpěvák Dalibor Halamíček je takový satelit, který se sice nepravidelně, ale naštěstí stále vrací na místo činu, tedy do studia, za mikrofon a na koncertní pódia. Po odchodu ze Salamandry mu to netrvalo kdovíjak dlouho, než se přihlásil o slovo s kapelou Moravius, pod jejíž hudbou byl podepsán kytarista Petr Štrauch (Solar System). Uběhlo téměř deset let od vydání debutu a Moravius je zpět. Vyjma Dalibora v kompletně obměněné sestavě.

Začátek akce je v 19h. vstupné 349kč
pořadí kapel:MORAVIUS
HEADFIRE
INVADER

 

více o kapelách na www.invader.c a www.headfire.cz

 

 

Masters of Rock Café

Tyršovo Nábřeží 5497

760 01 Zlín

E-mailová adresa: [email protected]

Telefonní číslo: +420 577 001 122

Adresa stránek: www.mastersofrockcafe.cz

Programování Zlín / SEO Zlín